Program Festiwalu

15:39
P R O G R A M na sobotę 6 maja
Oto przed Wami rozpiska warsztatów i wykładów. Odpowiednio na małej sali warsztatowej, na dużej sali warsztatowej, a także w sali konferencyjnej nr 1 i 2. Przypominamy, że wykłady są OPEN to znaczy, że wchodzimy do oporu a potem dociskamy kolanem :) Warsztaty mają zapisy, które dzielimy na trzy tury, o różnych godzinach, żeby każdy miał szansę się zapisać.
Dlaczego robimy zapisy na warsztaty? Dlatego, że chcemy, żeby to były DOBRE WARSZTATY a nie grupowy trening wiązania chust - jeden warsztat to dwóch doradców i TYLKO 10 miejsc, ponieważ uczymy się poprawnie nosić nasze dzieci, a nauka możliwa jest jedynie w małych grupach. Chodzi o bezpieczeństwo dzieci oraz o wasz KOMFORT <3
Podkreślamy, że każdy uczestnik Festiwalu może zapisać się na warsztaty RAZ. Wybierzcie więc te, które najbardziej Was interesują. Osoby zapisujące się na więcej niż jeden warsztat będą wykreślane.
Widzicie gwiazdki? To stopień trudności. Początkujący to jedna gwiazdka, zaawansowani - dwie, a trzy gwiazdki zarezerwowaliśmy dla doradców chustowych. Zwróćcie także uwagę na wiek dzieci podany w nawiasach. Dlaczego dzielimy warsztaty ze względu na wiek? Dlatego, że inaczej uczy się motać noworodzia, a inaczej toddlera :)
<3 Warsztaty z kieszonki prowadzi duet Maluchtravel.pl Agata i Jarosław Boguccy.
<3 Warsztaty muzyczne prowadzi duet SzamoTulimy Natalia Szydłowska i Dorota Bączyk.
<3 Warsztaty Rebozo dla doradców - Maria Ryll z rebozo.pl.
<3 Warsztaty z plecaka prostego prowadzi duet doradców Wika Francuz i Angelika Gattner-Chowańska.
<3 Warsztat z kangurka prowadzi duet ChustowAnie - Anna Smereka i Anna Michałowska.
<3 Warsztat z masażu Shantala dla dzieci niesiadających poprowadzi Magdalena Chmielewska z Kangurek - Doradca Noszenia, Doula, Promotor Karmienia Piersią.
<3 Panel dyskusyjny w bloku >RODZENIE< pt. "Szpital vs. Dom" oraz o roli ojca przy porodzie poprowadzi doula Julia Sondhi z Kraina Douli, wezmą w nim udział: doula Magdalena Chmielewska z Kangurek - Doradca Noszenia, Doula, Promotor Karmienia Piersią, mama rodząca w domu Urszula Liszcz Eunoia Doradca Noszenia Ula Liszcz, doula i zaklinaczka rebozo Maria Ryll z rebozo.pl, oraz Małgorzata Krawiec, mama VBAC z Wrap Wrap Baby - Doradca Chustowy.
<3 Wykład w bloku >RODZENIE< pt. "Jak dbać o swoją postawę ciała?" z uwzględnieniem jak poprawnie nosić w chuście, a jak na rękach, poprowadzi Anna Jakóbik Pelvimama, a po wykładzie odbędą się warsztaty TYLKO dla mam, podczas których dowiecie się wszystkiego (w praktyce!) na temat rehabilitacji poporodowej.
<3 Panel dyskusyjny w bloku >KARMIENIE< pt. "Wege ciąża-wege bobo" poprowadzi Anna Smereka z ChustowAnie, a weźmą w nim udział inne wegematki: Ewa Łukasiewicz, Joanna Zimny z Wrap Wrap Baby - Doradca Chustowy i Anna Piszczek z Ala'Antkowe BLW.
<3 Panel dyskusyjny w bloku >KARMIENIE< pt."Psychologia Laktacji" o faktach i mitach dotyczących karmienia piersią i o tym, w jaki sposób dawać kobiecie wsparcie, poprowadzi psycholożka Paulina Cybuch Doradca Chustowy Lubin Chustodziejka Paulina Cybuch, doule Magdalena Chmielewska i Julia Sondhi, mama tandem dkp Mariola Majka MaMotka, mama dkp Karolina Dominiak-Piskorska Kolorowa Mama.
<3 Wykład pt. "Eko i Bio w diecie malucha" poprowadzi dr inż Marta Czaplicka-Pędzich.
> PROGRAM pojawi się jeszcze raz w formie całościowej karty, z uwzględnieniem wszystkich stref, godzin otwarcia/zamknięcia, przerw i zajęć na dworze. Ten uproszczony schemat ma pomóc Wam w wyborze warsztatów, w których chcecie wziąć udział :) <


P R O G R A M na niedzielę 7 maja

<3 Warsztaty z wiązania kangur poprowadzi duet MaMotka i Kangurek - Doradca Noszenia, Doula, Promotor Karmienia Piersią czyli Mariola Majka i Magdalena Chmielewska
<3 Warsztaty Mecenasa - prawdziwa gratka! Tajemnica jeszcze przez chwilę, ale to będzie COŚ :)
<3 Warsztaty z chusty kółkowej oraz z plecaka z krzyżem poprowadzi duet Joanna Zimny Wrap Wrap Baby - Doradca Chustowy oraz Dominika Sokulska Frru-Doradca chustowy Dominika Sokulska
<3 Świadome motanie - warsztat dla doradców - poprowadzi Anna Jakóbik Pelvimama
<3 Masaż Shantala dla dzieci siedzących samodzielnie poprowadzi Małgorzata Krawiec z Wrap Wrap Baby - Doradca Chustowy
<3 Warsztat DH, czyli plecak z koszulką prowadzi połowa duetu Maluchtravel.pl tym razem w parze z Doradca Chustowy Kasia Rengifo Diaz.
<3 Wykład w bloku >NOSZENIE< pt. "Kiedy chusta to za mało"? poprowadzi Lek. Anna Kuc.
<3 Panel dyskusyjny w bloku >NOSZENIE< pt. "Noszenie jako element prawidłowej pielęgnacji" poprowadzi Lek. Anna Kuc a wezmą w nim udział: fizjoterapeutka Doradca Chustowy Zuzanna Wasiukiewicz-Balkowska oraz instruktorka masażu Shantala Urszula Liszcz Eunoia Doradca Noszenia Ula Liszcz.
<3 Warsztaty "Nosidła świata" poprowadzi duet Urszula Liszcz Eunoia Doradca Noszenia Ula Liszcz razem z Jarosławem Boguckim z Maluchtravel.pl
<3 Wykład w bloku >NOSZENIE< pt. "Chusta bez tajemnic" czyli wszystko na temat chust tkanych ręcznie i maszynowo, składów, splotów, domieszek... poprowadzą wspólnie: doradczyni noszenia Wika Francuz z Lawinią Kaczmarek znaną jako Mollia design.
<3 Warsztatopogadankę o noszeniu TYLKO DLA OJCÓW pt. "O rety! Tata mnie nosi!" poprowadzi Jarosław Bogucki z Maluchtravel.pl - wstęp bez ograniczeń, ale tylko dla tatów :)
<3 Wykład w bloku >NOSZENIE< pt. "Dlaczego dziecięce mózgi lubią być noszone?" poprowadzi Anita Janeczek-Romanowska, psychog dziecięcy z Być bliżej.
<3 Warsztat z BLW poprowadzi połowa duetu Ala'Antkowe BLW - Anna Piszczek
<3 Panel dyskusyjny w bloku >WSPIERANIE< pt. "Matka polka vs. Matka egoistka" poprowadzi Anna Smereka z ChustowAnie, a wezmą w nim udział: Anita Janeczek-Romanowska z Być bliżej, Urszula Liszcz Eunoia Doradca Noszenia Ula Liszcz oraz Paulina Cybuch z Doradca Chustowy Lubin Chustodziejka Paulina Cybuch.

> PROGRAM pojawi się jeszcze raz w formie całościowej karty, z uwzględnieniem wszystkich stref, godzin otwarcia/zamknięcia, przerw i zajęć na dworze. Ten uproszczony schemat ma pomóc Wam w wyborze warsztatów, w których chcecie wziąć udział :) <
Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.