Mecenas

10:47
Co znaczy zostać "mecenasem Festiwalu"? Kim ten mecenas właściwie jest i dlaczego zasługuje na to miano? Czy każdy może nim zostać? 
:

Już na etapie przygotowywania wydarzenia zastanawialiśmy się kto obejmie to zaszczytne stanowisko - zarówno rok temu jak i przy tegorocznej edycji bardzo zależało nam na tym, by rola ta przypadła komuś zasłużonemu. To wyjątkowe stanowisko, a osobisty udział Mecenasa w wydarzeniu uświetnia dwa wspaniałe dni Festiwalu.

Jesteśmy wdzięczni każdemu sponsorowi z osobna, bo każdy z nich sprawia, że tegoroczne wydarzenie może być tak wyjątkowe, a jednocześnie wciąż bezpłatne dla wszystkich uczestników <3


Jednak chcemy podkreślić, że to właśnie Mecenas dobrowolnie przeznacza największą ilość środków na możliwość zrealizowania naszego marzenia. TAK! Bo Festiwal to marzenie, myśl, hasztag, który zmaterializował się po roku działań w internecie. To marzenie ma dziś nazwę - II Festiwal Chustowy #Nicminiewisi we Wrocławiu. A Mecenas wspiera nas, ponieważ wierzy w wartość tego wydarzenia, jego moc i ogromny wkład w rozwój chustoidei <3


Wejście Mecenasa w swoją rolę to ogromne zaufanie i wiara w sens naszego działania. Dlatego podwójnie się cieszymy na nawiązanie tej współpracy. Czujemy się docenieni i wyróżnieni, i teraz wiemy już na pewno, że to będą dwa absolutnie niepowtarzalne majowe dni!


Przywitajmy Sling Store - ekskluzywny butik z chustami i nosidłami z samego serca Wrocławia! Jedyne takie miejsce w Polsce, a może i w Europie? :)Butik producenta z limitowanymi edycjami chustowych wzorów firm Ehawee Slings oraz Loui Slings, najbardziej pożądanych w ostatnim czasie w chustoświecie. I t:) Io wszystko oprawione w piękne wnętrze, charakterystyczną czarno-białą podłogę, kryształowe żyrandole i śnieżnobiałe, nowoczesne meble. W sercu polskiej stolicy babywearingu, Wrocławiu, w samym rynku.

Właścicielami oraz założycielami marki Sling Store, a także dwóch wyżej wymienionych firm chustowych, jest małżeństwo z Wrocławia - Justyna i Michał Boruń. W swoją pracę wkładają całe serca, a energią dzielą się jeszcze z trójką dzieci i dwoma kotami. Są znakomitym przykładem jak z pięknej pasji powstaje firma, która podbija cały świat.

Obejrzycie Manekin Challange! Jedyny taki performance w polskim chustoświecie! A przy okazji podejrzyjcie znakomite wnętrze Sling Store'a.

Jeden z tegorocznych festiwalowych warsztatów dla doradców noszenia poprowadzi nasz Mecenas we własnej osobie!

Będą to niezwykle kameralne i limitowane warsztaty z... Marketingu Doradczego <3

Kto jak kto, ale Justyna Skulska-Boruń w chustomarketingu czuje się jak ryba w wodzie - najlepiej.
Właścicielka dwóch marek chustowych - Ehawee Slings i Chusty LOUI Slings, a od lutego ekskluzywnego butiku Sling Store z chustami i nosidłami w samym centrum Wrocławia, propagatorka chustoidei w Polsce, załozycielka grupy Chusty, Polska! oraz wielu grup-córek w niemalże każdym mieście w kraju. Aktywna doradczyni chustowa, a zarazem biznes woman w pełnej krasie.

Warsztaty z Marketingu Doradczego zakończą się specjalnym dyplomem i będą stanowić jednocześnie otwarcie całego cyklu szkoleń stacjonarnych w Sling Store, we Wrocławiu przy ul.Wita Stwosza 18.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.